0

Elementor #1059

گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان فعالیت خود را در زمینه‌ی آموزش غیرحضوری از سال ۱۳۹۸ شروع کرده است و با بیش از دوهزار شرکت کننده و میانگین ۸۵% رضایت در دوره‌های مختلف آموزشی موفقیهای زیادی را به ثبت رسانده است. هدف از راه اندازی این گروه آموزشی ایجاد فرصت آموزش برابر برای تمامی مردمان ایران زمین در هر نقطه و در هر زمانی می‌باشد. مدیران این گروه، به دلیل زندگی در مناطق محروم- مناطق مرزی و دور افتاده‌ی کرمانشاه- طعم تلخ محرومیت از فرصت‌های آموزشی را چشیده‌اند و پس از تحمل مشقتهای بسیار برای یادگیری تصمیم گرفته اند که راه را برای دیگر دوستداران یادگیری و علم هموار کنند. لذا با هدف ایجاد برابری در آموزش و فراهم کردن فرصت‌های شغلی برای افراد با استعداد و جوان کار خود را شروع کرده‌اند. جای بسی افتخار است که ژیوارآموزان تاالان برای بیش از پنجاه دانشجو از سراسر کشور فرصت کسب درآمد ایجاد کرده‌است.

 

 

 ژیوار یک واژه‌ی کوردی به معنای “زندگی” است، در این گروه آموزشی سعی میشود به مرور زمان تمامی حیطه‌های لازم برای داشتن زندگی پربارتر از جمله؛ هنر( عکاسی، خوشنویسی، موسیقی‌، طراحی چهره، نویسندگی، شعر و…)، مهارتهای کسب و کار، مدیریت، علوم کامپیوتر، پژوهش و… به بهترین نحو ممکن آموزش داده شود.

 

یکی از اهداف ژیوارآموزان غیر از رساندن فراگیران به حداکثر دانش لازم؛ صرفه جویی در وقت و استفاده از تمامی زمان‌های پرت در طول شبانه روز است. در این روش شما با خیال راحت و بدون استرس از دست دادن کلاس‌های درسی، می‌توانید زمان‌ آموزش را خودش تعیین کنید و با راهنمایی منتور به اهداف آموزشی خود برسید.

بسیاری از موسسات برای آموزش از راه دورِ مباحثی مثل روش تحقیق، خوشنویسی، طراحی، شعر، داستان و …. فقط از فایل‌های آموزشی استفاده میکنند. این موسسات در ازای پرداخت هزینه، فایل‌های آموزشی را در اختیار شما قرار میدهند و هیچگونه پیگیری برای مشاهده و کاربردی‌بودن آموزش ها انجام نمی‌دهند؛ اما ژیوار آموزان شما را متعهد به یادگیری میکند، چون کنار شما همواره شخصی علاقمند و همسو با خودتان قرارمیدهد که پیگیری، راهنمایی و تشویقتان کند.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است