0
  1. صفحه نخست
  2. دوره
  3. پروپوزال نویسی

پروپوزال نویسی

تصویر شاخص
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
79000

نام دوره:

 آموزش صفر تا صد پروپوزال نویسی در علوم پزشکی و بهداشت

 

توضیحات دوره:

دوره پروپوزال نویسی شروع فرایند پژوهش برای دانشجویان علوم پزشکی است، احتمالا شما با مقاله آشنا و علاقه‌مند به چاپ مقاله و گرفتن امتیازات خاص آن هستید اما باید بدانید که نوشتن مقاله بدون نوشتن و تصویب پروپوزال دیگر امکان پذیر نیست. شما اگر میخواهید مسیر پژوهش را به درستی طی کنید در قدم اول باید با پروپوزال نویسی آشنا شوید. پروپوزال یعنی پیشنهاد اولیه طرح تحقیقاتی شما که توسط سازمان حمایت کننده بررسی میشود و پس از رفع ایرادات موجود و تصویب شدن، مورد حمایت مالی و معنوی برای انجام پژوهش و نوشتن مقاله‌تان قرار میگیرید. دوره پروپوزال نویسی ژیوارآموزان جامعترین دوره آموزش پروپوزال نویسی است که تا کنون بیش از ۳۰۰۰ نفر از دانشجویان علوم پزشکی سراسر کشور از آن استفاده کرده‌اند و پروپوزالهای خود را به ثبت رسانده‌اند. ویژگی خاص این دوره همزمانی کارعملی با آموزشهای کامل تئوری و اختصاص یک راهنما و یک ناظر به هر گروه است، به علاوه شما حداقل تا دوسال بعد از پایان دوره‌هم پشتیبانی پاسخ به تمام سوالات خودتان را در تالار گفتگوی سایت و گروه تلگرامی مربوط به دوره دارید.

 

اطلاعات دوره:

این دوره به صورت تئوری و عملی به مدت ۳۰ تا ۳۵ روز برگزار میشود.

تمام آموزشها به صورت ویدئوی ضبط شده هستند و نیاز به آنلاین بودن در ساعت خاصی ندارید.

محتوای دوره شامل آشنایی با پژوهش، آشنایی با انواع مطالعات در روش تحقیق علوم پزشکی و بهداشت، جستجو در منابع الکترونیک(سرچ)، رفرنس دهی با نرم افزار مندلی، نحوه نگارش صحیح و نهایتا صفر تا صد پروپوزال نویسی است.

 

مدرس دوره:

خانم ندا ویسی و آقای محمد کمری

با سابقه آموزش حضوری و غیر حضوری به بیش از ۳۰۰۰ نفر و بیش از ۳۰ طرح تحقیقاتی ثبت شده در دانشگاههای علوم پزشکی کشور

 

مخاطبین دوره:

دانشجویان تمام مقاطع رشته‌های علوم پزشکی و بهداشت (پزشکی، پیراپزشکی، بهداشت و…)

فارغ التحصیلان رشته‌های علوم پزشکی و بهداشت که علاقه‌مند به پژوهش و تقویت رزومه خود هستند

دانشجویان رشته‌های روانشناسی و مشاوره

دانشجویانی که به دنبال دانشجوی نمونه یا پژوهشگر برتر شدن و استفاده از مزایای آن هستند

اعضای مرکزی کمیته‌های تحقیقات و انجمنهای علمی که مایل به یادگیری روش نوین آموزش و منتورینگ برای بهبود فعالیت واحد دانشگاهیشان هستند

 

 نحوه برگزاری دوره + توضیح روند پشتیبانی دوره:

 

مرحله اول این دوره قبل از ثبت نام اتفاق میافتد که باید با مشورت با مشاورین ما پکیج مناسب خودتان را انتخاب کنید، دوره پروپوزال نویسی همراه با کارعملی در سه پکیج نقره‌ای، طلایی و ویژه ارائه میشود که هیچکدام نسبت به دیگری برتری ندارد، بلکه هرکدام بسته به شرایط تحصیلی، سابقه پژوهشی و… برای فرد خاصی طراحی شده است و شما باید پکیج مناسب خودتان را انتخاب کنید. بعد از انتخاب پکیج مورد نظر فرایند ثبت نام انجام میشود، سپس وارد یک گروه اصلی میشوید که آموزشهای تئوری طبق برنامه زمانبندی آنجا ارسال میشود. قبل از ارسال آموزش انتخاب عنوان، گروهبندی شما با دیگر شرکت کنندگانی که پکیج یکسانی با شما دارند انجام میشود. البته در صورت ثبت نام گروهی همگروهیهای شما از قبل مشخص هستند. در فرایند گروهبندی شما آزاد هستید که برای همگروهی شدن با اعضای دیگر گروه مشورت و مذاکره کنید؛ اما در صورت عدم تمایل به تعامل با شرکت کنندگان یا پیدا نکردن همگروهی مناسب در نهایت گروهبندی شما را خودمان انجام میدهیم.

پس از گروهبندی شما همچنان طبق برنامه زمانبندی در گروه اصلی آموزشهای تئوری را دریافت میکنید و به صورت جداگانه همراه با همگروهی‌هایتان یک گروه کوچک تشکیل میدهید که راهنمای شما به آن اضافه میشود و تکالیف گروهی را همراه با راهنما در گروهتان انجام میدهید. اولین تکلیف شما در کارگروهی با همراهی منتورتان انتخاب عنوان پژوهشی است که در این مرحله منتور بیشتر از تمام مراحل شما را همراهی میکند، پس از آن در تمام طول دوره به همین منوال کار ادامه پیدا میکند و آموزش تئوری در گروه اصلی ارسال میشود، شما آموزشها را میبینید و بعد بخش آموزش داده شده را با دیگر همگروهیها و راهنمایی منتورتان به صورت عملی مینویسید و وارد فرم پروپوزال میکنید و نهایتا یک پروپوزال آماده در پایان دوره دارید.

لازم به ذکر است که در تمام مراحب دوره علاوه بر منتور که راهنمای شما است یک ناظر نیست در گروه حضور دارد که بر عملکرد شما و منتورتان نظارت دارد و هرجا که لازم باشد نکاتی را به شما و منتور گوشزد خواهند کرد.

 

 

سرفصلهای دوره:

۱)     نحوه‌ی کارگروه ژیوار آموزان
۲)    آشنایی با پژوهش، پروپوزال و مقاله
۳)   آشنایی با انواع مطالعات در روش تحقیق
۴)   جستجو در پایگاه‌های اطلاعاتی
۵)   رفرنس نویسی و کار با نرم افزار Mendeley
۶)    آشنایی با ابزارهای جمع آوری اطلاعات
۷)   نحوه انتخاب موضوع و عنوان پژوهش
۸)   نحوه نگارش بررسی متون

۹)    آموزش رعایت علائم نگارشی و نحوه نگارش صحیح

۱۰) آموزش نگارش بیان مسئله
۱۱)  آموزش نگارش اهداف، سوالات و فرضیات
۱۲)آموزش تکمیل جدول متغیرها

۱۳) آموزش نگارش محدودیتها و ملاحظات اخلاقی

۱۴) آموزش نگارش روش اجرای پروپوزال
۱۵)  آموزش تکمیل گانت چارت، جدول هزینه ها و جزئیات باقیمانده در فرم پروپوزال
 

 

 

 

سوالات متداول:

 

پیش نیاز شرکت در این دوره چیست؟

تمام آموزشهای این دوره از پایه ارائه میشوند و هیچ پیش نیازی ندارد.

 

 

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

این دوره برای تمام دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی و بهداشت در تمام مقاطع مناسب است.

(پیشنهاد میشود که دانشجویان ترم اول کارشناسی یا دکتری عمومی بعد از اتمام ترم اول در این دوره شرکت کنند).

 

پس از پایان دوره چه مزیتی نسبت به الان خواهم داشت؟

در پایان این دوره شما علاوه بر یادگیری کامل پروپوزال نویسی به صورت اصولی و توانایی نوشتن تمام بخشهای پروپوزال به صورت مستقل، دارای روحیه کار تیمی قویتر، مهارت مدیریت و رهبری یک گروه و همچنین تفکر نقادانه بیشتری هستید.

به تمام موارد بالا دوستان خوب، پشتیبانی یک تیم حرفه‌ای به مدت حداقل دوسال برای پاسخ تمام سوالاتتان و اعتماد به نفس بیشتر را نیز اضافه کنید.

 

آیا تضمینی وجود دارد که محتوای این دوره کاربردی باشد؟

اعتماد ما به محتوای این دوره حاصل نظرات شرکت کنندگان دوره‌های قبل است، البته طبیعتا این دوره‌ هربار کاملتر شده و بعد از حدود ۶ مرحله ویرایش و تکمیل کردن برای شما بسیار کاربردی تر هم هست، اما تضمین ما بازگشت کامل وجه پرداختی شما تا مرحله آموزش عنوان است، اگر به هردلیل از دوره رضایت نداشتید میتوانید بدون هیچ مشکلی انصراف دهید و تمام وجه پرداختی خودتان را پس بگیرید.

 

 

جواب سوالاتی که ممکن است برایم پیش بیاید را چطور پیدا کنم؟

با آموزشهای کامل ما احتمال اینکه سوالی برای شما پیش بیاید خیلی کم است اما نگران نباشید، هرسوالی که داشته باشید در گروه اصلی که شما بلافاصله بعد از ثبت نام عضو میشوید میتوانید بپرسید و حداکثر تا ۶ ساعت بعد پاسخ آن را به صورت کامل دریافت میکنید.

 

 

اگر محتوای دوره کامل نبود چه اتفاقی میافتد؟

برای دوره پروپوزال نویسی ما این جزو محالات است، اما اگر به فرض محال این مورد از نظر شرکت کنندگان اعلام شود حداکثر تا ۴۸ ساعت بعد محتوای ویدیویی مربوطه تهیه شده و در گروه قرارداده میشود.

 

 

هزینه شرکت در دوره شما با این روش و این همه پشتیبانی نسبت به بقیه جاها خیلی کمتر است، به نظرم با این هزینه آموزش شما کیفیت خوبی ندارد. اینطور نیست؟

حق با شماست، هزینه آموزشهای ما نسبت به دیگر آموزشگاهها و موسسات کمتر است، دلیل آن هم کاملا مشخص است، فلسفه وجودی ما این است؛ جبر اگر بین تو و علم کشیده دیوار / روی آن پنجره‌ای هست به نام ژیوار” ما برای تحقق برابری آموزشی تلاش میکنیم نه فقط پول و مسائل مالی.

 

 

آیا واقعا تضمین بازگشت کامل وجه درصورت هرگونه عدم علاقه به ادامه دوره وجود دارد؟

بله، در دوره پروپوزال نویسی شما قبل از ارسال آموزش عنوان میتوانید بدون هیچ مشکلی از دوره انصراف بدهید و تمام وجه پرداختی خود را پس بگیرید. بعد از این مرحله هم فقط به علت پرداخت هزینه‌های دوره امکان بازگشت وجه وجود ندارد.

محتوای دوره

بازکردن همه
مقدمات
نگارش قسمت های مختلف فرم پروپوزال
قیمت :

79000 تومان

سطح آموزش متوسط
دروس: 14 موضوعات: 15 آزمون ها: 0 تاریخ انتشار: 7 مرداد 1400آخرین بروزرسانی: 23 مهر 1400تعداد بازدید: 243
قوانین و مزایای استفاده

  • دسترسی به فایل محصول به صورت مادام‌العمر
  • تضمین کیفیت آموزش ها
  • فعال‌سازی آنی لینک دانلود، پس از ثبت سفارش
  • فروش فقط از طریق ژیوارآموزان
  • به صورت رایگان یک یا چند آموزش را دریافت می کنید.
ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است