0

مجوزها

ثبت در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

رسانه دیجیتال گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان به آدرس اینترنتی www.zhivaramoozan.ir با کد شامد ۱-۲-۸۱۱۵۷۱-۶۵-۰-۱ در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به ثبت رسیده و قابل استعلام میباشد.

logo-samandehi

 

دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت فعالیت فروشگاهی و آسایش خاطر مخاطبین

گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۴/۲۲ موفق به دریافت نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک وزارت صنعت، معدن و تجارت جهت انجام فعالیت فروش در بستر سایت رسمی خود شد. این مجوز به معنی مورد اعتماد بودن این رسانه برای مخاطبین، جهت انجام پرداخت الکرونیک از درگاههای اعلام شده است.

دریافت پروانه تاسیس واحد فرهنگی دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

گروه فرهیختگان دانش ژیوارآموزان در تاریخ ۱۴۰۰/۰۷/۱۹ طبق نامه شماره ۵۰/۱۴۹۸۷، موفق به دریافت پروانه تاسیس واحد فرهنگی دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی شد که تصویر آن در ادامه قابل مشاهده است.

 

 

ثبت موضوع فعالیت و استعلام شناسه ملی از سازمان ثبت شرکتها

گروه فرهیختگان دانش ژیوار آموزان درتاریخ ۱۳۹۹/۰۴/۲۱ به شماره ثبت ۲۳۰۸۲ به شناسه ملی ۱۴۰۰۹۲۷۶۵۶۶ ثبت و امضا ذیل دفاترتکمیل گردیده که خلاصه آن به شرح زیر جهت اطلاع عموم آگهی میگردد. موضوع فعالیت :خدمات اطلاع رسانی و ارایه مشاوره به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی و همکاری در فراهم آوردن زمینه مناسب برای دسترسی مردم به آموزش های تخصصی و کاربردی – همکاری در فراهم آوردن زمینه مناسب برای آموزش های مستمر – ارایه و تهیه طرح توجیهی و طرح کسب و کار – تهیه طرح های پژوهشی و مطالعات مرتبط با حوزه کسب و کار- ارایه آموزش های تکمیلی، مهارتی و نرم افزاری به فارغ التحصیلان، متخصصان، دانش آموختگان – آموزش مهارت ها و تخصص های پیشرفته کسب و کار، کارآفرینی و اشتغال – ارایه خدمات زیرساخت آموزشی و پژوهشی – شرکت در کلیه مناقصات و مزایده های داخلی و خارجی، اخذ وام و تسهیلات ارزی و ریالی از کلیه بانک ها و موسسات داخلی و خارجی انعقاد قرارداد با اشخاص حقیقی و حقوقی در داخل و خارج از کشور.

ضبط پیام صوتی

زمان هر پیام صوتی 5 دقیقه است